Analiza potrzeb, wsparcie powdrożeniowe, inżynieria wiedzy

Proponowany przez nas system wyróżnia prostota mechanizmów obsługi i możliwość zestawiania dostępnych modułów w taki sposób, by odpowiadały zarówno potrzebom zespołu pracowników muzeum, jak i użytkowników zewnętrznych - internautów.

Wybór składowych wortalu dokonywany jest przez zleceniodawcę po omówieniu potrzeb konkretnej instytucji, a doradztwo doświadczonych metodyków, inżynierów wiedzy i projektantów graficznych jest oferowane jako element pakietu przy zakupie technologii.

Wdrożenie produktu IMuzeum Wortal Muzealny jest zawsze poprzedzane analizą potrzeb instytucji, w wyniku której ustala się jak ma wyglądać dedykowana tym potrzebom:
•    struktura i sposób przekazywania informacji i udostępniania wiedzy;
•    szata graficzna.

Także po wdrożeniu IMuzeum redaktorzy wortalu otrzymają wsparcie inżynierów wiedzy oraz grafików w zakresie organizacji i odpowiedniej prezentacji zasobów instytucji w internecie.